Souhlas s užíváním výročních zpráv

V souladu s Podmínkami používání těchto webových stránek se vylučuje a je zakázáno užívat fotografie obsažené ve výročních zprávách umístěných na shora uvedených stránkách pro jiné než výhradně vlastní osobní a nekomerční účely a tyto fotografie rozmnožovat, upravovat, měnit, přetvářet či jinak do fotografií obsažených ve výročních zprávách zasahovat a tyto zásahem dotčené fotografie rozmnožovat. Obsah výročních zpráv včetně fotografií můžete zobrazovat na obrazovce počítače nebo mobilního telefonu, můžete si tisknout jednotlivé stránky na papír (avšak nikoliv pořizovat jejich fotokopie) a tyto stránky ukládat v elektronické podobě na disku nebo ve svém mobilním telefonu (avšak nikoliv na serveru či jiném paměťovém médiu zapojeném do sítě) výhradně pro své vlastní osobní a nekomerční účely.

Souhlasím s uvedenými podmínkami užívání výroční zprávy.

Ano   Ne

Příprava náhledu

  Skupiny PPF a EMMA Capital oznamují prodej Eldorada
  09/12/2016

  Stáhnout soubor PDF

  Společnosti PPF Group N.V. a EMMA Capital oznamují, že se dohodly na odprodeji 100 % akcií maloobchodní sítě Eldorado se skupinou ruských investorů, spřízněných s finanční a investiční skupinou Safmar. Skupina PPF (a od roku 2014 rovněž skupina EMMA Capital) vlastnila jednoho z největších ruských řetězců prodejen elektroniky a domácích spotřebičů od roku 2008. Za tuto dobu společnost prošla hlubokou transformací a proměnila se v multikanálového univerzálního prodejce široké škály potřeb pro domácnost a jednoho z lídrů v on-line prodeji.

  Nabytí příslušných práv nových vlastníků sítě Eldorado bylo schváleno antimonopolním úřadem Ruské federace (FAS). Cena transakce se po dohodě obou stran nezveřejňuje.

  Zpět na tiskové zprávy