Souhlas s užíváním výročních zpráv

V souladu s Podmínkami používání těchto webových stránek se vylučuje a je zakázáno užívat fotografie obsažené ve výročních zprávách umístěných na shora uvedených stránkách pro jiné než výhradně vlastní osobní a nekomerční účely a tyto fotografie rozmnožovat, upravovat, měnit, přetvářet či jinak do fotografií obsažených ve výročních zprávách zasahovat a tyto zásahem dotčené fotografie rozmnožovat. Obsah výročních zpráv včetně fotografií můžete zobrazovat na obrazovce počítače nebo mobilního telefonu, můžete si tisknout jednotlivé stránky na papír (avšak nikoliv pořizovat jejich fotokopie) a tyto stránky ukládat v elektronické podobě na disku nebo ve svém mobilním telefonu (avšak nikoliv na serveru či jiném paměťovém médiu zapojeném do sítě) výhradně pro své vlastní osobní a nekomerční účely.

Souhlasím s uvedenými podmínkami užívání výroční zprávy.

Ano   Ne

Příprava náhledu

  Skupiny PPF a EMMA Capital oznamují prodej Eldorada
  09/12/2016

  Stáhnout soubor PDF

  Společnosti PPF Group N.V. a EMMA Capital oznamují, že se dohodly na odprodeji 100 % akcií maloobchodní sítě Eldorado se skupinou ruských investorů, spřízněných s finanční a investiční skupinou Safmar. Skupina PPF (a od roku 2014 rovněž skupina EMMA Capital) vlastnila jednoho z největších ruských řetězců prodejen elektroniky a domácích spotřebičů od roku 2008. Za tuto dobu společnost prošla hlubokou transformací a proměnila se v multikanálového univerzálního prodejce široké škály potřeb pro domácnost a jednoho z lídrů v on-line prodeji.

  Nabytí příslušných práv nových vlastníků sítě Eldorado bylo schváleno antimonopolním úřadem Ruské federace (FAS). Cena transakce se po dohodě obou stran nezveřejňuje.

  Zpět na tiskové zprávy

  Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies

  Souhlasím