Souhlas s užíváním výročních zpráv

V souladu s Podmínkami používání těchto webových stránek se vylučuje a je zakázáno užívat fotografie obsažené ve výročních zprávách umístěných na shora uvedených stránkách pro jiné než výhradně vlastní osobní a nekomerční účely a tyto fotografie rozmnožovat, upravovat, měnit, přetvářet či jinak do fotografií obsažených ve výročních zprávách zasahovat a tyto zásahem dotčené fotografie rozmnožovat. Obsah výročních zpráv včetně fotografií můžete zobrazovat na obrazovce počítače nebo mobilního telefonu, můžete si tisknout jednotlivé stránky na papír (avšak nikoliv pořizovat jejich fotokopie) a tyto stránky ukládat v elektronické podobě na disku nebo ve svém mobilním telefonu (avšak nikoliv na serveru či jiném paměťovém médiu zapojeném do sítě) výhradně pro své vlastní osobní a nekomerční účely.

Souhlasím s uvedenými podmínkami užívání výroční zprávy.

Ano   Ne

Příprava náhledu

  Skupina PPF oznamuje prodej 50% podílu v Sazce skupině KKCG
  15/10/2012

  Stáhnout soubor PDF

  Skupina PPF prodává svůj 50% podíl ve společnosti Sazka sázková kancelář, a.s. skupině KKCG. Vyplývá to z vzájemných ujednání mezi dosavadními akcionáři Sazky. Cena ani další podrobnosti transakce nebudou zveřejněny. Vypořádání transakce je podmíněno souhlasem příslušných orgánů pro ochranu hospodářské soutěže. Transakce nemá žádný vliv na postup obou skupin ve věci reorganizace Bestsportu.

  „Z pohledu PPF jde o správné investiční rozhodnutí. Během jednoho roku se nám podařilo obnovit důvěru v Sazku, která dnes opět ovládá více než 90 % loterijního trhu, a podíl PPF tak velmi dobře zhodnotit. Věříme, že KKCG bude Sazku dál úspěšně rozvíjet,“ řekl k dohodě investiční ředitel a člen vrcholového vedení PPF Martin Štefunko.

  Základní činností Sazky je provozování loterií a jiných podobných her. Hlavními produkty společnosti jsou číselné loterie s nejznámější hrou Sportka. Své produkty poskytuje společnost prostřednictvím unikátní prodejní sítě 6 500 prodejních míst umístěných po celé České republice. Sazka sázková kancelář, a.s. loni k 1. listopadu na základě vítězství v soutěži převzala podnikatelskou činnost společnosti SAZKA, a.s., která kvůli dlouhodobé neschopnosti splácet své dluhy skončila na jaře 2011 v konkursu.

  Zpět na tiskové zprávy