Souhlas s užíváním výročních zpráv

V souladu s Podmínkami používání těchto webových stránek se vylučuje a je zakázáno užívat fotografie obsažené ve výročních zprávách umístěných na shora uvedených stránkách pro jiné než výhradně vlastní osobní a nekomerční účely a tyto fotografie rozmnožovat, upravovat, měnit, přetvářet či jinak do fotografií obsažených ve výročních zprávách zasahovat a tyto zásahem dotčené fotografie rozmnožovat. Obsah výročních zpráv včetně fotografií můžete zobrazovat na obrazovce počítače nebo mobilního telefonu, můžete si tisknout jednotlivé stránky na papír (avšak nikoliv pořizovat jejich fotokopie) a tyto stránky ukládat v elektronické podobě na disku nebo ve svém mobilním telefonu (avšak nikoliv na serveru či jiném paměťovém médiu zapojeném do sítě) výhradně pro své vlastní osobní a nekomerční účely.

Souhlasím s uvedenými podmínkami užívání výroční zprávy.

Ano   Ne

Příprava náhledu

  PPF Real Estate zahajuje stavbu v Holešovicích
  26/03/2012

  Stáhnout soubor PDF

  Skupina PPF Real Estate oznamuje, že letos zahájí stavební práce na projektu Argentinská hvězda na Praze 7, a to nezávisle na tom, zda bude, či nebude tyto prostory využívat Městská část Prahy 7. PPF Real Estate nabídla radnici prostory v tomto objektu jak pro samotný úřad, tak pro polikliniku, městskou policii a kulturní centrum.

  V atraktivní lokalitě Holešovic vznikne soustava moderních administrativních budov obklopených parkovou úpravou. Argentinská hvězda nabídne až 28 000 m2 pronajímatelných ploch včetně prostor pro obchody a služby a parkovací stání pro 400 vozidel. Dokončení projektu se předpokládá v roce 2014.

  Martin Tuček, investiční ředitel PPF Real Estate zodpovědný za projekt Argentinské hvězdy, uvedl: „Stavbu zahájíme nezávisle na rozhodnutí radnice Prahy 7. Ačkoli naše nabídka zatím zůstává v platnosti, PPF Real Estate se současně rozhodla zahájit jednání i s jinými budoucími nájemci a nevázat zahájení stavby na rozhodování  Městské části Praha 7. Budovy totiž umožní jednoduché a flexibilní uspořádání vnitřních prostor dle individuálních požadavků větších i menších firem.“

  Argentinská hvězda se nachází na spojnici ulic Argentinská, Tusarova a Jateční, tedy v centrální části Holešovic na Praze 7. Na okolních volných plochách je plánovaná výstavba nové městské čtvrti s komplexní občanskou vybaveností. Přímý sjezd z Argentinské ulice umožňuje snadnou dostupnost Argentinské hvězdy osobním vozem. V blízkosti je rovněž zastávka tramvaje a výstup ze stanice metra Vltavská. Výhledově se plánuje vybudování dalšího výstupu z metra přímo u Argentinské hvězdy.

  Zpět na tiskové zprávy