Souhlas s užíváním výročních zpráv

V souladu s Podmínkami používání těchto webových stránek se vylučuje a je zakázáno užívat fotografie obsažené ve výročních zprávách umístěných na shora uvedených stránkách pro jiné než výhradně vlastní osobní a nekomerční účely a tyto fotografie rozmnožovat, upravovat, měnit, přetvářet či jinak do fotografií obsažených ve výročních zprávách zasahovat a tyto zásahem dotčené fotografie rozmnožovat. Obsah výročních zpráv včetně fotografií můžete zobrazovat na obrazovce počítače nebo mobilního telefonu, můžete si tisknout jednotlivé stránky na papír (avšak nikoliv pořizovat jejich fotokopie) a tyto stránky ukládat v elektronické podobě na disku nebo ve svém mobilním telefonu (avšak nikoliv na serveru či jiném paměťovém médiu zapojeném do sítě) výhradně pro své vlastní osobní a nekomerční účely.

Souhlasím s uvedenými podmínkami užívání výroční zprávy.

Ano   Ne

Příprava náhledu

  PPF Real Estate v Rusku vybrala generálního dodavatele moskevského projektu Telecom City
  14/11/2012

  Stáhnout soubor PDF

  PPF Real Estate Russia oznamuje další etapu v rozvoji svého developerského projektu Telecom City v Rusku. Společnost podepsala smlouvu s generálním dodavatelem stavby, mezinárodní skupinou Renaissance Construction. Cena díla a další detaily transakce nebudou po dohodě obou stran zveřejněny.

  Tomáš Laštovka, investiční ředitel společnosti PPF Real Estate Russia, uvedl: „V náročném výběrovém řízení jsme vybrali Renaissance Construction. Tato firma, v čele s viceprezidentem Irfanem Kaya, nám nabídla atraktivním komerční podmínky realizace projektu a optimální termíny. Její bohaté zkušenosti s výstavbou velkých kancelářských komplexů v Rusku jsou pro nás rovněž další garancí realizace projektu.“

  Základní data o projektu s pracovním názvem Telecom City:

  • Nachází se 2 km od moskevského silničního okruhu, směr Kyjev a letiště Vnukovo (8 km); očekávané otevření stanice metra v těsné blízkosti objektu je v r. 2014
  • Celková plocha pozemku 45 ha, předpokládaná pronajímatelná plocha 420000 m2 (ve 4 etapách)
  • První etapa zahrnuje 126 000 m2, z nichž 90 000 m2 je již pronajato, především telekomunikační společností Rostelekom
  • Plánované dokončení první etapy projektu: 1Q/2014
  • Inovativní architektura, kreativní design a ekologicky šetrné technologie navrženy pro objekt mezinárodním architektonickým studiem Ciglеr Marani Architects. 

  Zpět na tiskové zprávy