Souhlas s užíváním výročních zpráv

V souladu s Podmínkami používání těchto webových stránek se vylučuje a je zakázáno užívat fotografie obsažené ve výročních zprávách umístěných na shora uvedených stránkách pro jiné než výhradně vlastní osobní a nekomerční účely a tyto fotografie rozmnožovat, upravovat, měnit, přetvářet či jinak do fotografií obsažených ve výročních zprávách zasahovat a tyto zásahem dotčené fotografie rozmnožovat. Obsah výročních zpráv včetně fotografií můžete zobrazovat na obrazovce počítače nebo mobilního telefonu, můžete si tisknout jednotlivé stránky na papír (avšak nikoliv pořizovat jejich fotokopie) a tyto stránky ukládat v elektronické podobě na disku nebo ve svém mobilním telefonu (avšak nikoliv na serveru či jiném paměťovém médiu zapojeném do sítě) výhradně pro své vlastní osobní a nekomerční účely.

Souhlasím s uvedenými podmínkami užívání výroční zprávy.

Ano   Ne

Příprava náhledu

  PPF Real Estate plánuje dokončit první fázi kancelářského centra Comcity v roce 2014
  01/07/2013

  Stáhnout soubor PDF

  Společnost PPF Real Estate Russia, která je součástí PPF Real Estate Holding  B.V. (patří do investiční skupiny PPF), plánuje uvést do provozu první etapu víceúčelového komplexu Comcity v tzv. Nové Moskvě v lednu 2014.

  Investice do stavby první fáze o rozloze 125 tisíc čtverečních metrů budou představovat přibližně 230 milionů euro, zatímco investice do stavby druhé, třetí a čtvrté fáze o rozloze 320 tisíc čtverečních metrů budou tvořit 650 milionů euro.

  Již 1. července bude hotova pracovní dokumentace ke druhé fázi a úplné dokončení projektu se plánuje na rok 2016. Nájemci komplexu budou zejména společnosti IT a telekomunikačního sektoru. PPF Real Estate Russia už podepsala několik předběžných smluv s budoucími nájemci.

  Nájemné bude v komplexu přibližně poloviční ve srovnání s nájemným v centru Moskvy. Comcity vytvoří až 40 tisíc pracovních příležitostí.

  Základní data o projektu:

  • nachází se 2 km od moskevského silničního okruhu, směr Kyjev a letiště Vnukovo (8 km); očekávané otevření stanice metra v těsné blízkosti objektu je v r. 2014
  • celková plocha pozemku 45 ha, předpokládaná pronajímatelná plocha 420 000 m2 (ve 4 etapách)
  • první etapa zahrnuje 126 000 m2, z nichž 90 000 m2 je již pronajato, především telekomunikační společností Rostelekom.
  • plánované dokončení první etapy projektu: 1Q/2014
  • inovativní architektura, kreativní design a ekologicky šetrné technologie navrženy pro objekt mezinárodním architektonickým studiem Ciglеr Marani Architects.

  Zpět na tiskové zprávy