Souhlas s užíváním výročních zpráv

V souladu s Podmínkami používání těchto webových stránek se vylučuje a je zakázáno užívat fotografie obsažené ve výročních zprávách umístěných na shora uvedených stránkách pro jiné než výhradně vlastní osobní a nekomerční účely a tyto fotografie rozmnožovat, upravovat, měnit, přetvářet či jinak do fotografií obsažených ve výročních zprávách zasahovat a tyto zásahem dotčené fotografie rozmnožovat. Obsah výročních zpráv včetně fotografií můžete zobrazovat na obrazovce počítače nebo mobilního telefonu, můžete si tisknout jednotlivé stránky na papír (avšak nikoliv pořizovat jejich fotokopie) a tyto stránky ukládat v elektronické podobě na disku nebo ve svém mobilním telefonu (avšak nikoliv na serveru či jiném paměťovém médiu zapojeném do sítě) výhradně pro své vlastní osobní a nekomerční účely.

Souhlasím s uvedenými podmínkami užívání výroční zprávy.

Ano   Ne

Příprava náhledu

  PPF Group N.V. oznamuje své auditované konsolidované finanční výsledky 
k 31. 12. 2014 podle IFRS
  29/05/2015

  Stáhnout soubor PDF

  Celkový objem aktiv skupiny PPF činil koncem loňského roku 21,9 miliardy eur. Výnosy činily 7 miliard eur a čistý zisk skupiny PPF přesáhl 370 milionů eur.

  Hlavní výsledky:

  • Výnosy skupiny PPF meziročně vzrostly o téměř 800 milionů euro (+12 %) na úroveň 7,007 miliardy euro.
  • Vlastní kapitál připadající na akcionáře k 31. 12. 2014 činil 4,879 miliardy euro (k 31. 12. 2013 5,062 mld. euro).
  • Aktiva skupiny se k poslednímu dni loňského roku meziročně zvýšila o 5 % na hodnotu 21,893 miliard euro.
  • Skupina PPF vygenerovala za rok 2014 čistý zisk ve výši 372 milionů euro.

  „Meziroční růst objemu aktiv i výnosů je výsledkem zejména naší akvizice O2. Naopak na ziskovosti se negativně odrazil především pokles ruské ekonomiky a devalvace rublu,” komentovala výsledky za rok 2014 Kateřina Jirásková, finanční ředitelka skupiny PPF, a doplnila: „V letošní roce pokračujeme v opatřeních na zmírnění dopadů ruské krize na naše hospodaření a soustředíme se na další růst spotřebitelského financování v Asii. V České republice je zásadním projektem oddělení infrastrukturní společnosti CETIN od O2.“

  Zpět na tiskové zprávy