Souhlas s užíváním výročních zpráv

V souladu s Podmínkami používání těchto webových stránek se vylučuje a je zakázáno užívat fotografie obsažené ve výročních zprávách umístěných na shora uvedených stránkách pro jiné než výhradně vlastní osobní a nekomerční účely a tyto fotografie rozmnožovat, upravovat, měnit, přetvářet či jinak do fotografií obsažených ve výročních zprávách zasahovat a tyto zásahem dotčené fotografie rozmnožovat. Obsah výročních zpráv včetně fotografií můžete zobrazovat na obrazovce počítače nebo mobilního telefonu, můžete si tisknout jednotlivé stránky na papír (avšak nikoliv pořizovat jejich fotokopie) a tyto stránky ukládat v elektronické podobě na disku nebo ve svém mobilním telefonu (avšak nikoliv na serveru či jiném paměťovém médiu zapojeném do sítě) výhradně pro své vlastní osobní a nekomerční účely.

Souhlasím s uvedenými podmínkami užívání výroční zprávy.

Ano   Ne

Příprava náhledu

  Největší nájemci se nastěhovali do kancelářského parku Comcity v Moskvě
  14/03/2016

  Několik divizí jednoho z největších evropských telekomunikačních operátorů, PAO Rostelekom, dovršilo v těchto dnech stěhování do kancelářského parku třídy A Comcity v lokalitě Nová Moskva. Nové prostorné kanceláře vybudované s využitím nejmodernějších inovačních technologií přivítaly tisíce zaměstnanců centrální tzv. makroregionální pobočky Rostelekomu a několika dceřiných společnosti operátora. Zhotovitelem dokončovacích prací a vnitřního vybavení těchto kanceláří je společnost RD Construction.

  Dovršilo se tak stěhování do nových prostor všech největších nájemců první fáze (Alpha) kancelářského parku Comcity. Již v roce 2015 se sem nastěhovaly firmy skupiny Systematika, skupiny Asteros a ruská filiálka Oracle, což jsou rovněž společnosti působící v odvětví IT a telekomunikací.

  Unikátní pro ruský trh koncepce Comcity coby "města ve městě" nabízí nájemcům nejen prvotřídní kanceláře a velké parkoviště, ale také rozsáhlé obchodní prostory, které poskytují veškeré zázemí pro práci a volný čas v tomto "městě". V obchodní galerii v suterénu Comcity se přitom stále otevírají další restaurace, kavárny a obchody. Zaměstnancům firem sídlících v Comcity a také návštěvníkům centra jsou nově k dispozici kantýna CAFETERA, kavárny Starhit a Louis Charden, občerstvení Pasta Deli a supermarket populární ruské maloobchodní sítě Pjatjoročka. Celková plocha těchto komerčních prostor dnes činí více než 2000 čtverečních metrů.

  "Comcity zažívá stále dynamičtější rozvoj a žije svůj plnohodnotný život. Denně sem přijíždí pracovat více než 7000 zaměstnanců ruských a mezinárodních firem. Jsme schopni jim nabídnout vše pro pohodu v práci i pro kvalitní trávení volného času, stejně jako v normálním městě", říká Nikola Obajdin, ředitel pro pronájem kancelářských nemovitostí PPF Real Estate Russia.

  Zpět na tiskové zprávy