Souhlas s užíváním výročních zpráv

V souladu s Podmínkami používání těchto webových stránek se vylučuje a je zakázáno užívat fotografie obsažené ve výročních zprávách umístěných na shora uvedených stránkách pro jiné než výhradně vlastní osobní a nekomerční účely a tyto fotografie rozmnožovat, upravovat, měnit, přetvářet či jinak do fotografií obsažených ve výročních zprávách zasahovat a tyto zásahem dotčené fotografie rozmnožovat. Obsah výročních zpráv včetně fotografií můžete zobrazovat na obrazovce počítače nebo mobilního telefonu, můžete si tisknout jednotlivé stránky na papír (avšak nikoliv pořizovat jejich fotokopie) a tyto stránky ukládat v elektronické podobě na disku nebo ve svém mobilním telefonu (avšak nikoliv na serveru či jiném paměťovém médiu zapojeném do sítě) výhradně pro své vlastní osobní a nekomerční účely.

Souhlasím s uvedenými podmínkami užívání výroční zprávy.

Ano   Ne

Příprava náhledu

  Michail Nikitin novým generálním ředitelem maloobchodní sítě Eldorado
  13/05/2016

  Dnešním dnem se funkce generálního ředitele Eldorada, jedné z největších ruských maloobchodních sítí, ujímá Michail Nikitin (32).

  Michail Nikitin absolvoval v roce 2007 fakultu mezinárodních vztahů pražské VŠE, se zaměřením na zahraniční obchod. Již v posledním ročníku vysoké školy začal spolupracovat s oddělením marketingu ve společnosti Škoda. Po absolvování VŠE nastoupil do poradenské firmy Adastra, kde v rámci svých projektových úkolů vedl - v průběhu 6 let - řadu klíčových projektů pro skupinu PPF, mj. rozvoj nových produktů a služeb ruské banky Home Credit. V roce 2008 přešel do Home Creditu v Číně, kde řídil distribuční síť, nejdříve jako manažer distribuce a pak jako obchodní ředitel. Vypracoval a uskutečnil rozvojovou strategii, která umožnila zvýšení počtu míst prodeje (POS) Home Creditu v Číně z pouhé stovky na 8000. V lednu 2014 nastoupil do společnosti Eldorado jako zástupce viceprezidenta pro prodej a od srpna 2015 byl viceprezidentem pro oblast marketingu a nových kategorií.

  Pod vedením Michaila Nikitina bude Eldorado pokračovat v nastoupené rozvojové strategii zaměřené především na další rozšiřování sortimentu nabízeného zboží, na další vývoj prodejních kanálů, jak on-line, tak i tradičních obchodů, na upevnění vedoucích pozic sítě v Rusku v oblasti cenotvorby, na vylepšení činnosti obchodů a vnímání značky Eldorado zákazníky, stejně jako na pokračování započaté aktivní expanze.

  Dosavadní CEO Eldorada, Ondřej Frydrych, poznamenal: "Znám Michaila velmi dlouho a dobře, abych mohl vyjádřit přesvědčení, že jeho zkušenosti a různorodé znalosti přispějí k realizaci rozvojové strategie firmy pro roky 2015-2017. Jeho vynikající analytické schopnosti, zaměření na výsledek a manažerské kvality rozhodně pomohou společnosti dosáhnout vytyčených cílů".

  Zpět na tiskové zprávy