Souhlas s užíváním výročních zpráv

V souladu s Podmínkami používání těchto webových stránek se vylučuje a je zakázáno užívat fotografie obsažené ve výročních zprávách umístěných na shora uvedených stránkách pro jiné než výhradně vlastní osobní a nekomerční účely a tyto fotografie rozmnožovat, upravovat, měnit, přetvářet či jinak do fotografií obsažených ve výročních zprávách zasahovat a tyto zásahem dotčené fotografie rozmnožovat. Obsah výročních zpráv včetně fotografií můžete zobrazovat na obrazovce počítače nebo mobilního telefonu, můžete si tisknout jednotlivé stránky na papír (avšak nikoliv pořizovat jejich fotokopie) a tyto stránky ukládat v elektronické podobě na disku nebo ve svém mobilním telefonu (avšak nikoliv na serveru či jiném paměťovém médiu zapojeném do sítě) výhradně pro své vlastní osobní a nekomerční účely.

Souhlasím s uvedenými podmínkami užívání výroční zprávy.

Ano   Ne

Příprava náhledu

  Letní shakespearovské slavnosti budou letos mít OTHELLA
  08/06/2006

  Již sedmým rokem přináší skupina PPF s pořádající agenturou Schok Letní shakespearovské slavnosti. Letošní Slavnosti (21. 6.–10. 9. 2006) proběhnou ve znamení OTHELLA. Premiéra inscenace OTHELLO se uskuteční 21. června v Nejvyšším purkrabství Pražského hradu. „Za ideálního počasí by se jen v Praze mělo kromě slavnostní premiéry odehrát až čtyřicet repríz,“ říká o nasazení Othella Michal Rychlý z pořadatelské AGENTURY SCHOK. „Čtyřikrát je představení plánováno v Brně, šestkrát v Bratislavě.“ Kupec benátský je v Praze plánován čtrnáctkrát, jednadvacetkrát tu chceme reprizovat i Večer tříkrálový,“ říká Michal Rychlý.

  V případě Letních shakespearovských slavností vystupuje skupina PPF už sedmým rokem jako generální partner projektu. To znamená, že akci nejen finančně zajišťuje, ale přispívá k jejímu dalšímu rozvoji vlastními nápady a iniciativami. Letos tak součastně se Slavnostmi probíhá na Pražském hradě už třetí ročník výstavy Maximální fotografie: cyklus New-York – Pompeje představí dílo Jana Lukase. Šestadvacet velkoformátových zvětšenin (13 párů čb a barevných fotografií) bude po celé léto opět umístěno na speciálních skleněných stěnách v jižních zahradách Pražského hradu. Myšlenkou i rozsahem výjimečný fotografický projekt tak zpřístupní vybranou část sbírky PPF široké veřejnosti.

  „Jan Lukas oslavil loni devadesáté narozeniny a v oblasti dokumentární fotografie je právem považován za legendu. I proto mu chceme tímto způsobem vzdát hold,“ uvedla k výstavě mluvčí PPF Dita Fuchsová.


  Pro další informace kontaktujte:

  Dita Fuchsová
  ředitelka marketingu a komunikace
  Tel.: (+420) 224 559 033
  E-mail: fuchsova@ppf.cz

  Zpět na tiskové zprávy