Souhlas s užíváním výročních zpráv

V souladu s Podmínkami používání těchto webových stránek se vylučuje a je zakázáno užívat fotografie obsažené ve výročních zprávách umístěných na shora uvedených stránkách pro jiné než výhradně vlastní osobní a nekomerční účely a tyto fotografie rozmnožovat, upravovat, měnit, přetvářet či jinak do fotografií obsažených ve výročních zprávách zasahovat a tyto zásahem dotčené fotografie rozmnožovat. Obsah výročních zpráv včetně fotografií můžete zobrazovat na obrazovce počítače nebo mobilního telefonu, můžete si tisknout jednotlivé stránky na papír (avšak nikoliv pořizovat jejich fotokopie) a tyto stránky ukládat v elektronické podobě na disku nebo ve svém mobilním telefonu (avšak nikoliv na serveru či jiném paměťovém médiu zapojeném do sítě) výhradně pro své vlastní osobní a nekomerční účely.

Souhlasím s uvedenými podmínkami užívání výroční zprávy.

Ano   Ne

Příprava náhledu

  Eldorado vykazuje pozoruhodné tempo růstu on-line prodeje
  28/08/2013

  Stáhnout soubor PDF

  Internetový obchod Eldorada je v čele rozvoje internetového prodeje v Rusku 

  • Objem maloobchodního prodeje společnosti Eldorado vzrostl v roce 2012 o 15 % a po úpravě na srovnatelné bázi dosahoval růst prodeje úrovně 3,4 %.
  • Růst prodeje na internetuv roce 2012 činil 70 %.
  • Internetové pobočkyspolečnosti Eldorado fungují ve 32 městech Ruské federace a internetový obchod Eldorada má nyní síť 130 míst pro objednávání a výdej zboží.
  • Obrat internetového kanálu tvoří více než 9 % tržeb společnosti Eldorado.
  • Na podzim 2013 chce společnost představit nový formát – Internetový hypermarket.
    

  Moskva, 28. srpna 2013 – Eldorado, největší řetězec obchodů s domácími spotřebiči a spotřební elektronikou v Rusku, se dostal na první místo v zemi co do rychlosti růstu internetového prodeje.

  „Loňský rok byl pro společnost celkově rokem velkých úspěchů: v maloobchodních рrodejnáchEldorada se objem prodeje v roce 2012 zvýšil o 15 % a prodej na srovnatelné bázi vzrostl o 3,4 %. Prodej on-line vzrostl téměř o 70 %. Koncem roku 2012 jsme jako novinku na ruském trhu zavedli nový formát internetového obchodu. V současné době má náš internetový obchod po celém Rusku síť 130 míst pro objednávání a výdej zboží,“ uvedl generální ředitel společnosti Igor Doležel. „Internetové pobočky naší společnosti fungují ve 32 městech. V nejbližší době chceme zavést další nový formát – Internetový hypermarket, který dále posílí naše pozice na trhu.“

   „Trh se mění a my se měníme s ním,“ dodal Igor Doležel. „V průběhu letošního roku jsme zaznamenali 600% nárůst prodeje přes internetový obchod Eldorada. Obrat internetového obchodu tvoří v průměru 9 % tržeb společnosti a za srpen 2013 se tento ukazatel vyšplhal až na 12 %. Součet objednávek po internetu dosahuje až 100 milionů rublů denně. Během posledních tří měsíců se náš on-line obchod stal nejrychleji rostoucím internetovým obchodem na ruském trhu. Tyto ukazatele potvrzují správnost naší strategie, která klade důraz na on-line prodej a na budování rozsáhlé regionální sítě objednávkových a výdejních míst pro internetový obchod Eldorada“.

  „Rozhodli jsme se rozvíjet vícekanálový systém prodeje. Chceme se posouvat tam, kam se posouvá trh a dívat se do budoucna“, poznamenal Igor Doležal.

  Společnost Eldorado je největším řetězcem prodejen domácích spotřebičů a elektroniky v Rusku. Prodejny společnosti Eldorado fungují ve všech městech Ruska s více než 500 tisíci obyvatel a v 90 procentech měst s 250 až 500 tisíci obyvatel.

  Společnost Eldorado je součástí mezinárodní skupiny PPF, která je jednou z největších finančních a investičních společností ve střední a východní Evropě.

  Kontakty:
  Irina Ceplinskaja, ředitelka oddělení pro styk s veřejností
  Telefon: +7 495 787 78 00 #7300
  Mobil: +7 903 541 96 50
  E-mail: Irina.Tseplinskaya@eldorado.ru

  Dmitrij Pomogajev, vedoucí úseku pro styk s veřejností a pro internetové projekty
  Telefon: +7 495 787 78 00 #3518
  Mobil: +7 903 542 01 30
  E-mail: Dmitriy.Pomogaev@eldorado.ru
  http://twitter.com/eldorado_stores
  http://www.facebook.com/Eldorado.Stores

  Zpět na tiskové zprávy