Souhlas s užíváním výročních zpráv

V souladu s Podmínkami používání těchto webových stránek se vylučuje a je zakázáno užívat fotografie obsažené ve výročních zprávách umístěných na shora uvedených stránkách pro jiné než výhradně vlastní osobní a nekomerční účely a tyto fotografie rozmnožovat, upravovat, měnit, přetvářet či jinak do fotografií obsažených ve výročních zprávách zasahovat a tyto zásahem dotčené fotografie rozmnožovat. Obsah výročních zpráv včetně fotografií můžete zobrazovat na obrazovce počítače nebo mobilního telefonu, můžete si tisknout jednotlivé stránky na papír (avšak nikoliv pořizovat jejich fotokopie) a tyto stránky ukládat v elektronické podobě na disku nebo ve svém mobilním telefonu (avšak nikoliv na serveru či jiném paměťovém médiu zapojeném do sítě) výhradně pro své vlastní osobní a nekomerční účely.

Souhlasím s uvedenými podmínkami užívání výroční zprávy.

Ano   Ne

Příprava náhledu

  Eldorado se dostalo na první místo v prodejích přes Internet
  24/07/2014

  Stáhnout soubor PDF

  Moskva 24. července 2014. Eldorado, největší řetězec maloobchodních prodejen spotřební elektroniky a domácích spotřebičů v Rusku, vykazuje stálý růst ve všech oblastech svého podnikání a oznamuje aktuální obchodní výsledky. 

  Klíčové ukazatele prvního pololetí 2014:

  • Tržby vzrostly o 8,5 % a dosáhly hodnoty 52,6 miliardy rublů (včetně DPH);
  • Tržby s úpravou na srovnatelné bázi (LfL) vzrostly o 7,4 %;
  • Tržby z prodeje přes Internet vzrostly o 97,1% a dosáhly hodnoty 6,836 miliardy rublů (včetně DPH);
  • Výnosy maloobchodních prodejen na čtvereční metr prodejní plochy vzrostly o 13,5 %;
  • Výnosy na jednu prodejnu vzrostly о 7,4 %.

  Klíčové ukazatele druhého čtvrtletí 2014:

  • Tržby dosáhly hodnoty 24,3 miliardy rublů (včetně DPH);
  • Tržby s úpravou na srovnatelné bázi (LfL) vzrostly o 3,9 %;
  • Tržby z prodeje přes Internet vzrostly o 76,2% a dosáhly hodnoty 3,082 miliardy rublů (včetně DPH);

  Generální ředitel řetězce Eldorado Ondřej Frydrych komentoval dosažené výsledky takto: „Ve druhém čtvrtletí 2014 se růst v porovnání se začátkem roku mírně zpomalil, a to u řady ukazatelů – například návštěvnosti obchodů, celkových tržeb, stejně jako tržeb s úpravou na srovnatelné bázi, což lze přičíst nepříliš příznivé celkové situaci na trhu. Nicméně je třeba zdůraznit výrazný nárůst počtu nákupů, mimo jiné díky úspěšným promoakcím. Čísla druhého čtvrtletí svědčí o tom, že se nám daří zachovat pozitivní dynamiku, která je výsledkem naší strategie ziskového růstu ve všech oblastech byznysu. Díky tomu jsme se v prodejích přes Internet dostali na první místo mezi největšími obchodníky se spotřební elektronikou a domácími spotřebiči v Rusku.“

  Ke dni 24. července 2014 řetězec Eldorado zahrnoval 373 hypermarketů, 129 výdejen internetových obchodů a 14 internetových hypermarketů. Prodejní plocha sítě Eldorado činila 554 tisíc m2 a celková plocha pak 733 tisíc m2.

  Detailní informace o společnosti jsou k dispozici na stránkách: www.eldorado.ru.

  Zpět na tiskové zprávy