Souhlas s užíváním výročních zpráv

V souladu s Podmínkami používání těchto webových stránek se vylučuje a je zakázáno užívat fotografie obsažené ve výročních zprávách umístěných na shora uvedených stránkách pro jiné než výhradně vlastní osobní a nekomerční účely a tyto fotografie rozmnožovat, upravovat, měnit, přetvářet či jinak do fotografií obsažených ve výročních zprávách zasahovat a tyto zásahem dotčené fotografie rozmnožovat. Obsah výročních zpráv včetně fotografií můžete zobrazovat na obrazovce počítače nebo mobilního telefonu, můžete si tisknout jednotlivé stránky na papír (avšak nikoliv pořizovat jejich fotokopie) a tyto stránky ukládat v elektronické podobě na disku nebo ve svém mobilním telefonu (avšak nikoliv na serveru či jiném paměťovém médiu zapojeném do sítě) výhradně pro své vlastní osobní a nekomerční účely.

Souhlasím s uvedenými podmínkami užívání výroční zprávy.

Ano   Ne

Stahuji

CzechToll

CzechToll se účastní společně se slovenským provozovatelem mýta, společností SkyToll a.s., soutěže na vybudování a provoz systému pro výběr elektronického mýta v ČR od roku 2020.

Společnost CzechToll se účastní společně se slovenským provozovatelem mýta, společností SkyToll a.s., výběrového řízení na vybudování a provoz systému pro výběr elektronického mýta v České republice od roku 2020. Společnost patří do skupiny PPF a je součástí dlouhodobých strategických plánů skupiny v oblasti rozvoje telekomunikačních služeb.

Po podpisu patřičných smluv se stane společnost CzechToll v České republice provozovatelem systému pro výběr elektronického mýta. Garantem výstavby a provozu systému je v rámci konsorcia společnost SkyToll. CzechToll má roli strategického partnera, včetně financování projektu.

Vstup do tendru na výběr elektronického mýta v Česku je pro skupinu PPF strategickým rozhodnutím. Svědčí o tom i prozatím úspěšná účast v obdobné soutěži v Německu, kde PPF společně se subdodavatelem, společností SkyToll, postoupila mezi finalisty a uchází se o výběr mýta na 53 tisících kilometrech zpoplatněných silnic a dálnic v Německu.

Společnost je součástí skupiny PPF od svého založení v roce 2017.

Podíl skupiny PPF ve společnosti CzechToll je 100%.

Evropská 2690/17 
160 41 Praha 6 
Česká republika

info@czechtoll.cz
www.czechtoll.cz

Zpět na portfolio

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies

Souhlasím